SIGMA
Czym jest MOTUL?

Powszechnie uznawany od ponad 160 lat za jakość swoich produktów oraz zaangażowanie w rynek.

0 lat

Motul

Jest uznawany za specjalistę w wysokowydajnych środkach smarnych. Pasja jest tym, z czym łączy miłośników inżynierii i ich maszyny, ta sama pasja, która napędza Motul, czyli dążenie do innowacji. Nieustanne dążenie do rozwoju na wyższy poziom wydajności jest powodem, dlaczego Motul wymaga tego samego zaangażowania od swoich dostawców, jak i własnego zespołu. Celem Motul jest dostarczenia najwyższego poziomu produktów i usług dla swoich klientów. Od pierwszej platformy wiertniczej w Pensylwanii po najnowszą markę laboratorium. Rozwijająca się chęć doskonalenia napędza organizację z dnia na dzień w jej dążeniu do dostarczania Innowacyjnych rozwiązań. Związek między Motul a jego społecznością dostarcza genialne pomysły i umożliwia ich realizację, aby osiągnąć to, co nieosiągalne, aby zwiększyć wydajność poza standardowe granice. Wspieranie projektów klienta i walka sama ze sobą w kontekście nowych rozwiązań, aby zapewnić efektywność kosztową oraz maksymalną wydajność jest sposobem, w jaki Motul zobowiązuje się do swoich partnerów biznesowych.

Motul

Jest uznawany za specjalistę w wysokowydajnych środkach smarnych. Pasja jest tym, z czym łączy miłośników inżynierii i ich maszyny, ta sama pasja, która napędza Motul, czyli dążenie do innowacji. Nieustanne dążenie do rozwoju na wyższy poziom wydajności jest powodem, dlaczego Motul wymaga tego samego zaangażowania od swoich dostawców, jak i własnego zespołu. Celem Motul jest dostarczenia najwyższego poziomu produktów i usług dla swoich klientów. Od pierwszej platformy wiertniczej w Pensylwanii po najnowszą markę laboratorium. Rozwijająca się chęć doskonalenia napędza organizację z dnia na dzień w jej dążeniu do dostarczania Innowacyjnych rozwiązań. Związek między Motul a jego społecznością dostarcza genialne pomysły i umożliwia ich realizację, aby osiągnąć to, co nieosiągalne, aby zwiększyć wydajność poza standardowe granice. Wspieranie projektów klienta i walka sama ze sobą w kontekście nowych rozwiązań, aby zapewnić efektywność kosztową oraz maksymalną wydajność jest sposobem, w jaki Motul zobowiązuje się do swoich partnerów biznesowych.​

POWER GENERATION

Dlaczego warto wybrać MOTUL?

Wykorzystując swoją specjalistyczną wiedzę, Motul zwiększa swoje ciągłe zapotrzebowanie na ulepszone sprawności mechanicznej silników.

 •  Motul opracował wysoki asortyment wydajnych smarów, które spełniają i przekraczają standardy wymagane przez branżę i  producentów OEM oraz naszych klientów.

 • Nasze wysokowydajne oleje silnikowe są specjalnie zaprojektowane tak, aby zredukować zużycie silnika, optymalizując w ten sposób koszty cyklu życia nawet w najcięższych warunkach eksploatacji.

 • Motul zapewnia również kompleksowy asortyment produktów do konserwacji zaprojektowany tak, aby działać na najwyższym poziomie standardów przemysłowych.

MOTUL ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO SILNIKA

SIGMA
Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie

zadaj pytanie!

  oleje motul

  Od lat z zaufaniem dostarczamy energię.

  Dłuższy cykl użytkowania

  Koszty utrzymania mają ogromny wpływ na całkowity koszt. Produkty Motul są bardzo stabilne podczas pracy w wysokiej temperaturze, co prowadzi do lepszej kontroli zużycia się właściwości smaru, aby zoptymalizować okres między wymianami.

  Dbamy o dobre relacje

  Wybór Motul daje dostęp do szytych na miarę relacji. Nasi eksperci są dostępni bez przerwy, żeby udzieli Ci szybkiej odpowiedzi i porady dla Twojego silnika. Obsługa klienta jest również do Twojej dyspozycji, szybki i łatwy kontakt z naszymi klientami to klucz do rozwoju całej organizacji.

  Jeden producent, wiele rozwiązań

  Oszczędność czasu i zwiększenie wydajności to klucz do prowadzenia udanego biznesu. Motul zapewnia jedno źródłowe rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb produktowych (oleje silnikowe, płyny przekładniowe, chłodziwa, dodatki...)

  Globalny zasięg

  Motul posiada oddziały w wielu miejscach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić ekspresową dostawę olejów dla Twojego przedsiębiorstwa.

  SIGMA

  SIGMA.

  Oficjalny dystrybutor olejów MOTUL